MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14534323
nr 1453 4323
Byrå
Bemålad, 1800-tal. Bredd: 105, djup: 46 cm, höjd: 102 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:47:13
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)